Strefa kobiet podczas Electro Moto Show – zobacz program

Podczas tegorocznego pokazu samochodów elektrycznych oprócz strony motoryzacyjnej będzie także specjalna Strefa Kobiet w galerii wnętrz Dobroteka. Będzie tutaj bardzo dużo atrakcji: od porad fryzjerskich do konsultacji dietetycznych.

Electro Moto Show to prezentacja samochodów elektrycznych i hybrydowych. Doktorvolt oraz Dobroteka zapraszają także na imprezę towarzyszącą, którą będzie specjalna Strefa Kobiet.

W Strefie Kobiet podczas II Electro Moto Show w dniach 25-26 czerwca (sobota-niedziela) będzie bardzo dużo atrakcji: od porad fryzjerskich czy kosmetycznych, poprzez porady fizjoterapeuty i prezentację komory hiperbarycznej, a kończąc na konsultacjach dietetycznych. W niedzielę dodatkowo będą warsztaty florystyczne, podczas których można będzie się nauczyć, jak kwiatami zaaranżować wnętrze salonu, sypialni, kuchni czy jadalni.

Program Strefy Kobiet w Dobrotece

Sobota (25 czerwca)

  • godz. 12.00 – Beata Szulc – wykład połączony z warsztatami: „Budżet domowy kobiecym okiem”. Po spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.
  • godz. 13.00 – Małgorzata Czelnik – Ociepka – warsztaty: „Jak dziś kobiety mogą skutecznie radzić sobie ze stresem i przeciążeniem?” Sesja merytoryczno – praktyczna przygotowana z myślą o kobietach, które w środowisku codziennego życia poszukują równowagi i balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Po spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.
  • godz. 14.00 – Hubert Brodacki – Prelekcja na temat nowości branży beauty na rok 2022. Makijaż, pokaz fal glamour. Po spotkaniu (zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godz 10.00-18.00) będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.
  • godz. 15.00 – Remigiusz Wachowski – wykład: „Co robić, gdy bolą plecy?”. Po spotkaniu (zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godz 10.00-18.00) będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.
  • godz. 15.30 – Monika Bartoszek – dietetyk – wykład: „Zdrowa dieta to zdrowe ciało i umysł”. Po spotkaniu (zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godz 10.00-18.00) będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

Niedziela, (26 czerwca)

  • godz. 10.00-17.00 – spotkanie z Moniką Bębenek – florystką, która poprowadzi pełne inspirujących pomysłów warsztaty florystyczne, podpowie jak do układania kompozycji kwiatowych wykorzystać przedmioty codziennego użytku.

Koniecznie przyjeździe na Electro Moto Show 2022, które zostanie zorganizowane 25 i 26 czerwca (sobota-niedziela), w każdy dzień w godz. 10.00-18.00.

Organizatorami II Electro Moto Show są: Dobroteka, Doktorvolt oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

 

Dodaj komentarz