Dobroteka – Organizator Electro Moto Show 2024

Z ogromną radością informujemy, że Dobroteka Doktorvolt oraz OCRG Opole jest organizatorem tegorocznego Electro Moto Show 2024, które odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2024 roku w naszym nowoczesnym salonie meblowym w Dobrodzieniu.

O Wydarzeniu

Electro Moto Show to prestiżowe wydarzenie, które gromadzi entuzjastów motoryzacji elektrycznej, producentów, dostawców technologii oraz miłośników innowacji z całego świata. W trakcie trzech dni pełnych emocji i inspiracji, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie motoryzacji elektrycznej oraz odnawialnych źródeł energii.

Co Czeka na Uczestników?

Prezentacje najnowszych modeli pojazdów elektrycznych od wiodących producentów

Pokazy nowoczesnych technologii w zakresie motoryzacji i zrównoważonego transportu

Możliwość testowania pojazdów na trasach w normalnym ruchu

Strefa startupów prezentująca innowacyjne rozwiązania

Wystawcy

Wśród wystawców znajdą się zarówno międzynarodowe koncerny, jak i lokalne firmy, które zaprezentują swoje najnowsze produkty i technologie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji elektrycznej, profesjonalistów z branży oraz wszystkich zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami do udziału w Electro Moto Show 2024. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć na własne oczy przyszłość motoryzacji i poznać ludzi, którzy ją tworzą.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.electromotoshow.pl.

 

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia w Dobrodzieniu!

www.dobroteka.pl

 

Z poważaniem,

Zespół Dobroteka