Electro Moto Show – święto elektrycznej motoryzacji w Dobrotece już 25-26 czerwca

Electro Moto Show to święto wszystkich fanów motoryzacji. Podczas imprezy, która odbędzie się w pierwszy weekend lata (25-26 czerwca) zobaczyć będzie można takie marki jak BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot. Będą także rowery elektryczne.

BMW podczas wydarzenia zaprezentuje w pełni elektryczne BMW iX, które powstało z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, w większości z naturalnych lub pochodzących z recyklingu materiałów. Tapicerka wykonana w 50% z materiałów z odzysku, skóra garbowana ekstraktem z liści oliwnych, certyfikowane drewno czy dywaniki z Econylu dają wyraz innowacyjnemu podejściu do ekologii, począwszy od najmniejszych detali.

BMW iX

Audi e-tron GT quattro1 to współczesne ucieleśnienie postępu. Emanuje sportowym charakterem, ekskluzywnością i komfortem. Proporcje gran turismo – niskie i szerokie auto z długim rozstawem osi – świadczą o tym, że elektryczny Audi e-tron GT quattro1 łączy w sobie sportowy styl z codzienną użyteczności

Audi e-tron GT quattro, Static photo, Colour: Kemora grey metallic

Audi Q4 Sportback e-tron nadaje przyszłości elektromobilności pociągająco charakterystyczną formę. Przykuwający uwagę przód i muskularny tył wydają się pełne mocy, podczas gdy elektryzująco dynamiczna sylwetka delikatnie się zwęża. Audi Q4 Sportback e-tron to pierwszy model z systemem SONOS premium sound.

Audi Q4 Sportback e-tron

Nowy Volkswagen Multivan Energetic kryje on w sobie nie tylko znane geny kultowego modelu T1 Bulli, lecz także olbrzymie pokłady energii. Wyposażony standardowo w siedem miejsc siedzących pojazd z napędem Plug-in-Hybrid jest w stanie przy odpowiednio naładowanej baterii poruszać się w trybie czysto elektrycznym po mieście.

Volkswagen Multivan Energetic

Volkswagen ID.5 z silnym napędem elektrycznym i opływową sylwetką stanowi nowoczesną symbiozę SUVa oraz coupé, a możliwość aktualizacji „over the air” definiuje na nowo mobilność elektryczną. Ten model przyciąga ciekawym designem dostrzegalnym na pierwszy rzut oka a ponadto wyróżniają go najnowocześniejsze technologie. O komfort i bezpieczeństwo dbają zaawansowane systemy asystujące, a także nowoczesne rozwiązania w dziedzinie obsługi i multimediów.

Volkswagen ID.5 jest skomunikowany ze światem zewnętrznym i umożliwia zdalną aktualizację pokładowego oprogramowania na niespotykanym dotąd w tym segmencie poziomie. To właśnie w tym najnowszym elektrycznym modelu Volkswagena debiutują na rynku nowe dla marki rozwiązania.

Peugeot 308 debiutuje na polskim rynku. Nowy model uwodzi atrakcyjną stylistyką wysokiej klasy, a na jego masce po raz pierwszy pojawia się nowe logo marki. Optymalizacja całości konstrukcji pozwoliła powiększyć wnętrze, a jednocześnie okazała się korzystna dla dynamiki. Powstał samochód o mocnej tożsamości.

Pod względem technologii nowy Peugeot 308 jest wyposażony w wiele systemów wspomagania prowadzenia najnowszej generacji. Pojawia się również nowa wersja PEUGEOT i-Cockpit® z wbudowanym intuicyjnym i nowoczesnym systemem multimedialnym i-Connect® Advanced z dostępem do Internetu.

Peugeot 308

Peugeot e-Rifter oferuje w 100% elektryczny silnik o maksymalnej mocy 100 kW i maksymalnym momencie obrotowym 260 Nm, dostępnym od momentu rozruchu, który zapewnia natychmiastową reakcję na wciśnięcie pedału gazu, bez wibracji, hałasu, konieczności zmiany biegów, zapachu spalin i oczywiście bez emisji CO2. Elektryczny zespół napędowy (silnik elektryczny i falownik oraz ładowarka z przetwornicą prądu stałego na prąd zmienny) jest podobna do zamontowanej w modelu PEUGEOT e-TRAVELLERZE. Podobnie jak w przypadku tego modelu, została zmodyfikowana przekładnia redukcyjna, aby spełnić potrzeby użytkowników pojazdów użytkowych w zakresie ładowności.

 

Dodaj komentarz