Ruszyło Electro Moto Show 2022 – przyjechały najnowsze samochody elektryczne

Przyjedźcie koniecznie w ten weekend do Dobroteki, ponieważ w sobotę i niedzielę (25-26 czerwca) w każdy może wybrać się za darmo na jazdę testową nowoczesnymi samochodami elektrycznymi: BMW, Audi, Volkswagenem, Peugeotem, a także rowerami elektrycznymi!

Electro Moto Show to prezentacja samochodów elektrycznych i hybrydowych. Impreza motoryzacyjna w Dobrodzieniu organizowana jest po raz kolejny i cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów motoryzacji. Są też ciekawe imprezy towarzyszące, w tym roku przede wszystkim poświęcone kobietom.

Electro Moto Show 2022 w Dobrodzieniu. Jakie samochody przyjechały

Podczas święta elektromotoryzacji w Dobrodzieniu można zobaczyć najnowsze modele samochody takich słynnych marek, jak BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot. Firma ProSport prezentuje także rowery elektryczne, a Doktorvolt najnowsze ładowarki do samochodów elektrycznych.

– Co ważne, każda osoba posiadająca prawo jazdy może za darmo wybrać się na jazdę testową każdym z prezentowanych samochodów – zapewnia Mirosław Dragon, kierownik marketingu w firmie Doktorvolt, która jest jednym z organizatorów Electro Moto Show.

Prezentowane w tym roku samochody elektryczne i hybrydowe w Dobrodzieniu to:

 • BMW iX
 • BMW 330e
 • Audi e-tron GT quattro1
 • Audi Q4 Sportback e-tron
 • Volkswagen Multivan Energetic
 • Volkswagen ID.5
 • Peugeot 308
 • Peugeot e-Rifter

Na Electro Moto Show prezentowane są także najnowsze ładowarki samochodów elektrycznych, których producentem jest firma Doktorvolt.

– Na tegorocznym Electro Moto Show premierę mają dwie nowe ładowarki: wallbox oraz stację wolnostojącą. Można je nie tylko zobaczyć, ale i zamówić ze specjalnym rabatem – dodaje Zbigniew Maleska, właściciel firy Doktorvolt.

Oprócz e-samochodów na Electro Moto Show można będzie też zobaczyć i przetestować elektryczne jednoślady. Zaprezentuje je firma ProSport-Group z Opola, która jest przedstawicielem generalnym w Polsce takich marek, jak:

 • Head Bikes,
 • Head Watches,
 • Head Fitness,
 • Tektro Brakes&Serwis.
 • Tapout Fitness.

Strefa Kobiet z wieloma atrakcjami!

Podczas tegorocznej imprezy oprócz strony motoryzacyjnej będzie także specjalna Strefa Kobiet w galerii wnętrz Dobroteka.

Sobota (25 czerwca)

godz. 12.00 – Beata Szulc – wykład połączony z warsztatami: „Budżet domowy kobiecym okiem”. Po spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

godz. 13.00 – Małgorzata Czelnik – Ociepka – warsztaty: „Jak dziś kobiety mogą skutecznie radzić sobie ze stresem i przeciążeniem?” Sesja merytoryczno – praktyczna przygotowana z myślą o kobietach, które w środowisku codziennego życia poszukują równowagi i balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Po spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

godz. 14.00 – Hubert Brodacki – Prelekcja na temat nowości branży beauty na rok 2022. Makijaż, pokaz fal glamour. Po spotkaniu (zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godz 10.00-18.00) będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

godz. 15.00 – Remigiusz Wachowski – wykład: „Co robić, gdy bolą plecy?”. Po spotkaniu (zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godz 10.00-18.00) będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

godz. 15.30 – Monika Bartoszek – dietetyk – wykład: „Zdrowa dieta to zdrowe ciało i umysł”. Po spotkaniu (zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godz 10.00-18.00) będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

Niedziela, (26 czerwca)

godz. 10.00-17.00 – spotkanie z Moniką Bębenek – florystką, która poprowadzi pełne inspirujących pomysłów warsztaty florystyczne, podpowie jak do układania kompozycji kwiatowych wykorzystać przedmioty codziennego użytku.

Przy okazji można też obejrzeć najnowsze kolekcje meblowe w Dobrotece

– Galeria wnętrz Dobroteka poleca meble na światowym poziomie: do salonu, jadalni, ogrodu, kuchni, sypialni czy gabinetu. Najlepsze marki polskie i światowe. Starannie wyselekcjonowane i zebrane w jednym miejscu – informuje Anna Bukartyk z galerii Dobroteka. – To tutaj znajdą państwo włoskie wzornictwo meblowe najwyższej klasy. Wnętrza urządzone z klasyczną elegancją. Meble i przedmioty przemawiające interesującym zamysłem i doskonałym wykonaniem – wspaniałe, zapadające w pamięć kolekcje. Warto przyjechać do Dobroteki – rzeczywistość jest tu inspirująca, niezwykle wyszukana i elegancka.

 

Dodaj komentarz