III Electro Moto Show odbędzie się w dniach 24-25 czerwca

Decyzja została podjęta! Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa na III edycję Electro Moto Show, czyli największego święta samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Pierwsza edycja tego niesamowitego wydarzenia odbyła się w sierpniu 2021 roku, wówczas impreza przyciągnęła masę odwiedzających, którzy z zaciekawieniem podziwiali najnowsze modele samochodów elektrycznych najlepszych marek z branży motoryzacyjnej.

Po udanej pierwszej edycji Electro Moto Show, zorganizowano kolejną w czerwcu 2022 roku, która została wzbogacona o strefę kobiet w Galerii wnętrz Dobroteka. Zaciekawienie z roku na rok jest coraz większe, dlatego podjęto o kontynuacji tego już kultowego wydarzenia, jakim jest niewątpliwie Electro Moto Show.

Podczas III Electro Moto Show zostaną zaprezentowane najnowsze modele samochodów elektrycznych i hybrydowych światowych marek z branży motoryzacyjnej: BMW, Audi, Volkswagen, KIA, Mercedes czy Toyota.

Będzie można zapoznać się z asortymentem producenta DOKTORVOLT oraz przejrzeć najnowszą kolekcję eleganckich mebli producentów KLER i Halupczok

III Electro Moto Show zostanie zorganizowane już po raz trzeci przy Galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzeniu, przy ul. Oleskiej 35.


Organizatorem wydarzenia jest producent DOKTORVOLT oraz Galeria wnętrz Dobroteka. Patronatem wydarzenia jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

 

Dodaj komentarz