Które modele fani BMW będą mogli podziwiać i testować na Electro Moto Show?

Wyczekiwane wydarzenie dla miłośników samochodów elektrycznych już niedługo odbędzie się w Dobrodzieniu. Electro Moto Show będzie gościć wiele znanych marek, a jednym z najbardziej oczekiwanych wystawców jest BMW. W trakcie tego ekscytującego wydarzenia, niemiecki producent zaprezentuje dwa swoje najnowsze modele samochodów elektrycznych – BMW iX oraz BMW iX1 xDrive30t.

BMW iX zaprojektowany z myślą o mobilności elektrycznej

BMW iX, flagowy model technologiczny BMW, to pierwszy pojazd typu Sports Activity Vehicle, który został zaprojektowany od podstaw wyłącznie z myślą o mobilności elektrycznej. Ten pionierski samochód oferuje nie tylko nowatorskie podejście do designu, ale także zrównoważony rozwój, radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin oraz luksus w oparciu o nowy system modułowy. 

BMW iX

Całe wnętrze BMW iX zostało zaprojektowane od wewnątrz na zewnątrz, zapewniając luksusową atmosferę dzięki dużej ilości miejsca i nowoczesnym elementom wyposażenia. Płaska deska rozdzielcza, zintegrowane zagłówki w fotelach oraz opcjonalny szklany dach panoramiczny z elektrochromatycznym zaciemnianiem to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że podróżowanie tym pojazdem to prawdziwa przyjemność.

BMW iX

BMW iX1samochód elektryczny klasy premium

Drugim modelem, który zostanie zaprezentowany podczas Electro Moto Show, jest BMW iX1 xDrive30t. Jest to pierwszy elektryczny samochód klasy premium w segmencie kompaktowych premium z napędem na wszystkie koła. Dzięki dwóm wysoce zintegrowanym jednostkom napędowym na przedniej i tylnej osi, ten model generuje imponującą moc wynoszącą 230 kW (313 KM) z możliwością chwilowego zwiększenia dzięki funkcji boost. BMW iX1 xDrive30t łączy osiągi, styl i innowacyjność, tworząc pojazd, który idealnie nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i do przyjemnych podróży.

BMW tylko z Frank-Cars Częstochowa

W Polsce BMW jest reprezentowane przez renomowanego dealera – Frank-Cars Częstochowa. Firma Frank-Cars od 1999 roku jest związana z motoryzacją i od tamtej pory zdobyła ogromne doświadczenie. W ramach marki BMW, Frank-Cars zapewnia usługi na najwyższym poziomie, skupiając się na indywidualnych potrzebach klientów. Ich pracownicy regularnie uczestniczą w wyspecjalizowanych szkoleniach, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

Nowy salon BMW w Częstochowie, który został specjalnie zbudowany dla klientów Frank-Cars, jest najnowocześniejszym salonem i serwisem BMW w Polsce. Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji do odwiedzenia tego nowoczesnego miejsca, gdzie będzie można poznać bliżej nowe modele BMW iX i BMW iX1 xDrive30t, a także skorzystać z profesjonalnego serwisu i porad ekspertów.

Nie przegapcie Electro Moto Show w Dobrodzieniu, gdzie BMW i najnowsze modele samochodów elektrycznych zapewnią niesamowite wrażenia. To doskonała okazja, aby przekonać się, jak luksus, innowacyjność i przyjazne środowisku podejście mogą współistnieć w jednym pojeździe. Do zobaczenia na wydarzeniu!

 Strona internetowa dealera: Frank-Cars Częstochowa