Electro Moto Show już w najbliższą sobotę i niedzielę. Pierwsza pomoc, warsztaty dla dzieci i najnowsze oferty organizacji samorządu gospodarczego. Sprawdź harmonogram Eventu

Już w najbliższy weekend 24-25 czerwca odbędzie się święto elektrycznej motoryzacji. Dobrodzień zmieni się w miasto elektryczności i mobilności za sprawą Eventu Electro Moto Show. Na odwiedzających w tym roku czeka kilkanaście samochodów elektrycznych topowych marek, ekspozycja nowoczesnych, wysokiej klasy mebli w galerii wnętrz Dobroteka oraz pokaz stacji ładowania samochodów elektrycznych marki Doktorvolt.

Event poświęcony samochodom elektrycznym Electro Moto Show zostaje zorganizowane już po raz 3. Pierwsza edycja tego prestiżowego wydarzenia odbyła się w 2021 roku, kolejna rok później w 2022 roku.

Prezentacja autoryzowanych Dealerów samochodów elektrycznych podczas Electro Moto Show

Podczas Electro Moto Show odbędzie się prezentacja samochodów elektrycznych największych autoryzowanych dealerów motoryzacyjnych w regionie: Lellek, Grupa Chwaliński, Dealer BMW Frank-Cars z Częstochowy, Toyota Szic z Opola, Mercedes-Benz Grupa Wróbel, KIA Auto-Monika z Lublińca.

Samochód napędzany WODOREM po raz pierwszy na Electro Moto Show

Pierwszy raz podczas Electro Moto Show zostanie zaprezentowany samochód wodorowy – Toyota Mirai. Toyota Mirai to samochód, który wprowadzi nas w przyszłość bezemisyjnej mobilności. Dzięki napędowi na wodór, Mirai staje się symbolem innowacji i zrównoważonej technologii.

Wodór jest przyszłością, a Mirai jest jej prekursorem. Zasięg ponad 500 km, szybkie tankowanie i zero emisji – to tylko niektóre z korzyści. To też dowód, że ekologia i wydajność mogą iść w parze.

NOWOŚĆ Premiera nowej rozdzielnicy marki Doktorvolt już 24 czerwca podczas Electro Moto Show.

Swoją premierę będzie miała zupełnie nowy produkt – Rozdzielnica Charging C20A 40A 30mA T1/T2 EV, która została zaprojektowana, aby zabezpieczać stacje ładowania samochodów elektrycznych. To całkowicie nowy produkt, który bez wątpienia jest warty uwagi. Szczególnie, jeśli ładujemy samochód w garażu przy domu.

Rozdzielnica Charging C20A 40A 30mA T1/T2 EV

Rozdzielnica została wykonana na podzespołach renomowanych marek Siemens oraz Phoenix. Rozdzielnica Charging posiada niezbędne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo.

Produkt dostępny u oficjalnego dystrybutora marki: https://preis-zone.pl/elektryka/11297-rozdzielnica-charging-c20a-40a-30ma-t1t2-ev-siemens-doktorvolt-0706-5905191010706.html?fast_search=fs

Producent Doktorvolt – zapoznaj się asortymentem marki: https://doktorvolt.pl/oferta/

Oferta partnerów i wystawców w trakcie eventu Electro Moto Show

Podczas Electro Moto Show partner wydarzenia Polski Związek Motorowy PZM zorganizuje dla dzieci warsztaty z udzielenia pierwszej pomocy, przeprowadzi testy z przepisów ruchu drogowego dla dzieci i nie tylko oraz doradzi w wyborze ubezpieczeń w zakresie majątku, życia i Assistance. Zostanie przedstawiony również pakiet informacji o szkoleniach i kursach prowadzonych przez PZM.
Z kolei Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Opolska Izba Gospodarcza przedstawiają najnowsze oferty dla przedsiębiorców.

Electro Moto Show to również dobry design

W galerii wnętrz Dobroteka czekają na odwiedzających najnowsze ekspozycje wysokiej klasy mebli i elementy wyposażenia wnętrz renomowanych marek KLER, VERO, Halupczok. Poza meblami, będzie można podziwiać najnowszą kolekcję mebli ogrodowych KLER Garden, które urzekają elegancją i wygodą.

Zapraszamy już w najbliższy weekend do Dobroteki na III Electro Moto Show. w godzinach 10:00-17:00