Electro Moto Show 2023. Piękne samochody, dobry design i wystawcy topowych marek samochodowych

Weekend 24-25 czerwca w Dobrotece w Dobrodzieniu upłynął pod znakiem znakomitych samochodów elektrycznych, hybrydowych oraz dobrego designu. Electro Moto Show 2023 znowu przyciągnęło sporo zainteresowanych elektromobilnością.

Electro Moto Show to wystawa najnowszych samochodów elektrycznych i hybrydowych. W tym roku można było podziwiać również samochód, którego silnik napędza ogniwo wodorowe. Mowa o niezwykle pięknej Toyocie Mirai.

Electro Moto Show to prestiżowe wydarzenie, które przyciąga co roku sporą ilość zainteresowanych technologią, elektrycznością i motoryzacją. Już po raz trzeci w Galerii Wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu zostało zorganizowane Electro Moto Show, czyli święto samochodów elektrycznych i hybrydowych.
Wystawcami tegorocznej edycji Electro Moto Show byli najlepsi Dealerzy motoryzacyjni:

Grupa Lellek z Opola

  • Grupa Lellek z Opola
  • BCH Chwaliński
  • KIA Auto-Monika z Lublińca
  • BMW Frank-Cars z Częstochowy
  • Toyota Szic z Opola
  • Mercedes Grupa Wróbel
  • Volvo Car Wrocław-Bielany

Przez cały weekend można było podziwiać technologiczne rewoluje. Electro Moto Show to doskonała okazja, aby przetestować ulubione modele samochodów elektrycznych i wyruszyć w jazdę testową.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stacje ładowania samochodów elektrycznych marki Doktorvolt. Posiadacze samochodów elektrycznych obecni na Electro Moto Show narzekali na słabą infrastrukturę ładowania. W Polsce nadal jest zbyt mało stacji ładowania w porównaniu do ilości samochodów elektrycznych poruszających się po drogach. Większość posiadaczy decyduje o zakupie ładowarki mobilnej, którą można ze sobą zabrać w podróż.

Electro Moto Show to doskonała okazja to poznania przyszłości w motoryzacji. Eksperci wskazują niejednokrotnie, że naszą przyszłością nie będą samochody elektryczne, ale wodorowe, które poza czystym paliwem oczyszczają również powietrze.

Organizatorzy wydarzenia: Dobroteka, Doktorvolt, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.
Patronaci wydarzenia: Opolska Izba Gospodarcza, Polski Związek Motorowy