Volkswagen

Volkswagen Lellek Opole


Volkswagen ID.5

Elegancka forma efektywności.

Nowy ID.5 z silnym napędem elektrycznym i opływową sylwetką stanowi nowoczesną symbiozę SUVa oraz coupé, a możliwość aktualizacji „over the air” definiuje na nowo mobilność elektryczną.

Ten model przyciąga ciekawym designem dostrzegalnym na pierwszy rzut oka a ponadto wyróżniają go najnowocześniejsze technologie.

O komfort i bezpieczeństwo dbają zaawansowane systemy asystującymi, a także nowoczesne rozwiązania w dziedzinie obsługi i multimediów. ID.5 jest skomunikowany ze światem zewnętrznym i umożliwia zdalną aktualizację pokładowego oprogramowania na niespotykanym dotąd w tym segmencie poziomie. To właśnie w tym najnowszym elektrycznym modelu Volkswagena debiutują na rynku nowe dla marki rozwiązania.

Nowy Multivan

Wraz z początkiem nowej generacji prezentujemy Multivana, jakiego jeszcze nigdy nie było: Nowego Multivana Energetic. Kryje on w sobie nie tylko znane geny kultowego modelu T1 Bulli, lecz także olbrzymie pokłady energii. Wyposażony standardowo w siedem miejsc siedzących pojazd z napędem Plug-in-Hybrid jest w stanie przy odpowiednio naładowanej baterii poruszać się w trybie czysto elektrycznym po mieście.


Jest on zatem idealnie stworzony dla nowoczesnych rodzin, które poszukują kompromisu między frajdą z jazdy a ograniczeniem emisji CO2. Poza tym zaskakuje licznymi dodatkami w wyposażeniu standardowym, które podkreślają jego miejski charakter.