Vero

vero.pl – sofa z pomysłem


Vero to polska marka specjalizująca się w produkcji mebli wypoczynkowych. Łączy ona w sobie prawdziwy włoski design z solidnym lokalnym rzemiosłem.

Marka Vero od lat współpracuje z włoską projektantką – Concettą Lauriero. Jest ona stałym członkiem zespołu projektowego Vero. Zna więc markę i firmę doskonale. Sam proces produkcji przebiega w Polsce, w polskiej fabryce o wieloletniej historii, z udziałem polskich rzemieślników biegłych w swoim fachu. Stąd hasło marki: MAESTRIA di SOFÀ – bo aby uzyskać harmonię i równowagę formy i funkcji, urody i wygody – z jednej strony niezbędny jest artyzm, a z drugiej konieczna biegłość rzemiosła.

Marka Vero dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań Klientów. Vero to meble na zamówienie – tu Klient decyduje o ich ostatecznym wyglądzie i formie. Naturalna, wysokogatunkowa skóra licowa o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze – lub bogata gama tkanin w pełnej palecie barw. Meble Vero mają nowoczesną budowę modułową. Funkcjonalne kanapy dwu-, trzy- i wieloosobowe powstają tu przez odpowiednie zestawienie modułów – w zależności od potrzeb i rozkładu wnętrza czy też gustów i upodobań jego mieszkańców.

„To, co w moich projektach jest najważniejsze – Twój zachwyt i Twoje uznanie”.

Concetta Lauriero włoska projektantka mebli Vero.

Oferta marki Vero: https://www.dobroteka.pl/produkty/producer/14-vero.html