Salon Brodacki

Salon fryzjerski Hubert Brodacki

Marka Hubert Brodacki działa na rynku od 1989 r. Aktualnie prowadzi firmowe salony w Oleśnie i w Kluczborku. Łączy z sobą ludzi z pasja do sztuki fryzjerstwa i kosmetologii. Salony Huberta Brodackiego współpracują z profesjonalnymi, elitarnymi markami fryzjersko – kosmetycznymi, oferującymi produkty pielęgnacyjne najwyższej jakości, pozwalającymi nam kompleksowo zadbać o naszych klientów, między innymi: L’Oréal Professionnel, Kérastase, Arkana, Peel Mission, Indigo.

Poprzez regularne, branżowe szkolenia, wysoką jakość produktów, piękne i komfortowe wnętrza salonów, dążymy do tego, aby naszą wizytówką stały się najwyższa jakość, niepowtarzalność, prestiż i profesjonalizm.

Strefa piękna Huberta Brodackiego składa się z 3 działów oraz stanowiska dla dzieci na zewnątrz.

  1. Strefa Fryzjerska dla Kobiet

1a. Konsultacje i porady w dziedzinie pielęgnacji włosów.

Salony Huberta Brodackiego współpracują z elitarnymi markami Fryzjerskimi Loreal Professionel, Kérastase Paris, Inoar oraz Hairtalk. Ekspert w strefie pielęgnacji włosów skupiać będzie się na kompleksowo przeprowadzonej konsultacji, przy pomocy mikro kamery oraz na organoleptycznym sprawdzeniu włókna włosa. Po konsultacjach Fryzjer będzie w stanie określić kondycje, problem oraz ewentualną przyczynę problemów włosa i skóry głowy, nakreśli również klientowi drogę, którą trzeba przejść by uzyskać zdrowe i lśniące włosy

1b. Konsultacje kolorystyczne oraz stylizacyjne.

Fryzjer przy pomocy kół kolorystycznych będzie w stanie określić typ urody oraz doradzi w jakich kolorach włosów, ubrań lub makeupu dana osoba będzie wyglądać lepiej i promienniej. Doradzimy również klientce biorąc pod uwagę jej typ urody, geometrię twarzy i wiele innych aspektów jakie cięcia sprawiłyby poprawę wyglądu.

  1. Strefa Kosmetologii

Osoby odpowiedzialne za strefę Salonu Kosmetycznego Huberta Brodackiego będą przeprowadzać analizy skóry twarzy lub całego ciała by pomóc dostosować odpowiednie zabiegi Kosmetologiczne i Specjalistyczne. Pomożemy również w doborze pielęgnacji domowej. Kobiety odwiedzające strefę Salonu Kosmetycznego będą mogły zasięgnąć opinii i inspiracji w odniesieniu do makijażu dziennego.

  1. Strefa Barbera

Coś dla Panów. Udzielimy Panom odpowiedzi na wszelkie pytania, jak pielęgnować brodę i włosy. Strefa Barbera prowadzona będzie przez osoby z ogromnym doświadczeniem.