KLER

KLER S. A.


Witamy w świecie Kler!

Marka Kler, powszechnie kojarzona z luksusowym wyposażeniem wnętrz, znana jest z wyszukanego wzornictwa oraz rzemieślniczego podejścia do ich wykonania.

Od blisko 50 lat marka Kler pomaga urządzać rodzime i zagraniczne domy oraz mieszkania, oferując meble i wyposażenie wnętrz o niepowtarzalnym wzornictwie. Unikatowy design, rzemieślnicze podejście do wykonania, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, a przede wszystkim indywidualny stosunek do każdego Klienta to cechy, które wyróżniają firmę na rynku. „Jakość nie zna kompromisów, a w meblu tworzy ją każdy szczegół. Tę zasadę wpojono mi na początku mojej zawodowej drogi i jestem jej wierny do dziś” – mówi założyciel marki Piotr Kler.

Markę Kler cechuje niezwykle rzetelne i w pełni profesjonalne podejście zarówno do samego procesu projektowania, jak i produkcji oraz dystrybucji. Meble wyróżniają się nie tylko ciekawym, oryginalnym wzornictwem, ale też niezwykłą funkcjonalnością, za którą idzie komfort i wygoda użytkowania. Nic w tym dziwnego, skoro na sukces firmy pracują nie tylko polscy projektanci, ale też designerzy z Włoch, Francji czy Niemiec. Opracowywane wzory wdrażane są w rodzimym Dobrodzieniu – z właściwym marce Kler rzemieślniczym kunsztem i z wykorzystaniem najlepszych, szlachetnych materiałów. Mimo wieloletniej tradycji i rzemieślniczego podejścia do projektowania mebli, marka śmiało sięga po nowoczesne rozwiązania. Sterowane elektronicznie, liczne funkcje wypoczynkowe idą w parze z pięknym wzornictwem, wszystko zaś ubrane jest w najwyższej klasy materiały. Dzisiaj marka Kler stała się w opinii publicznej synonimem elegancji i luksusu.

Bogata oferta składająca się z ponad 50 kolekcji, oferuje możliwość personalizacji mebla. Dobierając indywidualnie układ, rodzaj i kolor materiałów wykończeniowych oraz funkcje otrzymujemy wyjątkowy i niepowtarzalny meble. W dokonaniu wyboru pomagają architekci wnętrz, na stałe związani z firmowymi salonami. Meble Kler dostępne są w Polsce wyłącznie w ramach własnej sieci dystrybucji, co zapewnia gwarancję rzetelnej i fachowej obsługi.

 Sprawdź ofertę marki Kler w Dobrotece: https://www.dobroteka.pl/produkty/producer/11-kler.html