BMW

DEALER BMW FRANK-CARS CZĘSTOCHOWA


Odpowiedzialne wybory to dobra przyszłość dla następnych pokoleń. Elektryczne BMW iX, powstało z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, w większości z naturalnych lub pochodzących z recyklingu materiałów. Tapicerka wykonana w 50% z materiałów z odzysku, skóra garbowana ekstraktem z liści oliwnych, certyfikowane drewno czy dywaniki z Econylu dają wyraz innowacyjnemu podejściu do ekologii, począwszy od najmniejszych detali.

STYLISTYKA

Duże powierzchnie z mocnymi liniami nadają BMW iX niepowtarzalny monolityczny kształt. Każdy detal doskonale wpisuje się w nowoczesny język stylistyczny i sprawia, że pojazd wygląda jak wykuty z jednego kawałka. Ta aerodynamiczna stylistka powierzchni oraz charakterystyczne cechy, takie jak zwężające się ku tyłowi szyby boczne, tzw. „stream flow”, w istotny sposób przyczyniają się do wybitnego współczynnika Cx wynoszącego 0,25. Po raz pierwszy w SAV-ie marki BMW zastosowano tu ukryte w powierzchni klamki oraz bezramkowe drzwi, co demonstruje pionierski charakter samochodu.

KONCEPCJA SKY TECH.

Koncepcja shy tech stawia pasażerów w centrum uwagi, pozostawiając nowoczesną technologię w BMW iX w tle, dopóki nie jest to potrzebne lub wyraźnie pożądane. Te „niewidzialne” technologie można dostrzec w wielu szczegółach wewnątrz i na zewnątrz: na przykład w atrapie chłodnicy, która służy jako powierzchnia mieszcząca kamery, funkcje radarowe, najnowocześniejsze czujniki i elementy grzejne. Lub w zamontowanych w niewidoczny sposób głośnikach systemu audio i minimalistycznej koncepcji przycisków we wnętrzu.

Elektro Moto Show to wyjątkowe wydarzenie na którym zaprezentujemy Państwu w pełni elektryczne BMW iX i pozwolimy przekonać się co oznacza Radość z Jazdy w nowoczesnym wydaniu.