Audi

Audi Lellek Opole


Audi e-tron GT quattro, Static photo, Colour: Kemora grey metallic

Audi e-tron GT – Przyszłość zaczyna się od idei

Luksus w sportowym stylu. Audi e-tron GT quattro1 to współczesne ucieleśnienie postępu. Emanuje sportowym charakterem, ekskluzywnością i komfortem. Proporcje gran turismo – niskie i szerokie auto z długim rozstawem osi – świadczą o tym, że elektryczny Audi e-tron GT quattro1 łączy w sobie sportowy styl z codzienną użytecznością. Muskularna sylwetka odzwierciedla moc i wysokie osiągi tego modelu. Sportowe fotele plus z przodu mają zintegrowany zagłówek, a po bokach zabezpieczenia gwarantujące doskonałe oparcie podczas pokonywania zakrętów czy dynamicznej jazdy.

Wydajność Audi e-tron GT quattro da się zauważyć także podczas ładowania: z mocą do 270 kW na 800-woltowych stacjach ładowania w standardzie. Wystarczy ok. 5 minut, aby naładować akumulator na następne 100 km jazdy. Około 22,5 minut zajmuje naładowanie akumulatora od 5% do ok. 80%. Ten imponujący samochód rozpędza się w 4,1 sekundy do 100 km/h.

Static photo, Colour: Geyser blue, metallic

Audi Q4 Sportback – Ukształtowane przez postęp

Sportowy design Audi Q4 Sportback e-tron nadaje przyszłości elektromobilności pociągająco charakterystyczną formę. Przykuwający uwagę przód i muskularny tył wydają się pełne mocy, podczas gdy elektryzująco dynamiczna sylwetka delikatnie się zwęża. Audi Q4 Sportback e-tron to pierwszy model z systemem SONOS premium sound. Dziesięć harmonijnie zestrojonych, wysokowydajnych głośników zmienia słuchanie muzyki w niezapomniane doświadczenie.

Mobilny i elastyczny opcjonalny system ładowania e-tron compact umożliwia łatwe i wygodne ładowanie pojazdu w domu – wszędzie tam, gdzie jest dostępne gniazdko elektryczne. Szybsze ładowanie jest natomiast możliwe w kompatybilnych gniazdach przemysłowych. Około 29 minut zajmuje naładowanie akumulatora od 5% do ok. 80%. Ten spektakularny samochód rozpędza się w 6,2 sekundy do 100 km/h.